DZIAŁKA NA DOM SENIORA W LUBUSKIM - BONUS Nieruchomości

Nieruchomości dla Ciebie
DZIAŁKA NA DOM SENIORA W LUBUSKIM
Działka na sprzedaż, Trzebów

DZIAŁKA NA DOM SENIORA W LUBUSKIM

Nr oferty: 12180314
DZIAŁKA NA DOM SENIORA W LUBUSKIM - 12180314
1 094 000

Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry oferty

 • Cena 1 094 000 zł
 • Cena za m2 20 zł
 • Lokalizacja Trzebów
 • Powierzchnia 54 700 m2
 • Rodzaj działka rolna

Opis oferty

IDEALNA DZIAŁKA NA DOM SENIORA Działka o powierzchni 5,47 hektara położona w miejscowości Trzebów położona pomiędzy Lubniewicami a Ośnem Lubuskim w woj. lubuskim. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z planem zagospodarowania teren ten przeznaczony jest pod zabudowy usług turystyki i rekreacji. Dopuszcza się między innymi budowę : - budynków i innych obiektów usługowych w zakresie usług turystyki, - budynków mieszkalnych wolnostojących lub lokali mieszkalnych w budynkach usługowych na potrzeby właścicieli, - budynków garażowych i magazynowych, - zbiorników wodnych hodowlanych lub rekreacyjnych. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana, dojazd do działki drogą wyłożoną polbrukiem, która łączy się z drogą krajową nr 138. Działka jest pięknie położona, graniczy ze ścianą lasu w sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkaniowe jednorodzinne. Media : w drodze przy działce znajduje się energia elektryczna i woda. Cena : 20 zł za mkw działki. JEŻELI ZAINTERESOWAŁA CIĘ TA OFERTA, ZADZWOŃ DO NAS (603 126 252, 667826 687, 690 602 808) I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE. Bez dodatkowych opłat pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup tej nieruchomości - współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi Ekspertami. Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową, porównamy dla Ciebie ofertę wiodących banków, przeprowadzimy przez cały proces kredytowy aż do podpisania umowy. Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

.
Oferta nr 12180314 wysłana z systemu LocumNet Online

Dlaczego my?

 • BONUS Agencja zapewnia bezpieczeństwo transakcji
 • Posiadamy doświadczenie i oferujemy fachową i kompleksową obsługę
 • Dążymy do maksymalizacji zysku dla Klienta
 • Szacujemy wartość nieruchomości do celów sprzedaży
 • Prowadzimy negocjacje, tak aby zarówno Sprzedający jak i Kupujący byli zadowoleni z ostatecznej ceny, zabezpieczamy interesy obu Stron
 • Pomagamy Kupującym w uzyskaniu korzystnego kredytu
 • Nasz zespół tworzą wyłącznie licencjonowani pośrednicy

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij tu i poznaj szczegóły.

Potrzebujesz kredytu?

Nie musisz spotykać się z wieloma przedstawicielami banków. Umów spotkanie z naszym Ekspertem. Pieniądze za wsparcie zostaną w Twojej kieszeni. Pomożemy Ci bezpłatnie. Twoją zdolność kredytową poznamy już na pierwszym spotkaniu. Szybko sprawdzimy, który z banków aktualnie oferuje propozycję szytą na Twoją miarę. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie, dzięki czemu szybciej otrzymasz finansowanie zakupu. Nie musisz obawiać się, że oferta wymarzonej nieruchomości ucieknie Ci sprzed nosa.  

Zainteresowany? Zaproponuj cenę!

* - pola wymagane
Kontakt z opiekunem oferty
Machowiak Jerzy
Machowiak Jerzy
Właściciel, pośrednik licencjonowany

Podobne oferty