Stara Drukarnia - Apartamenty - BONUS Nieruchomości

Nieruchomości dla Ciebie
Stara Drukarnia - Apartamenty
Zielona Góra

Stara Drukarnia - Apartamenty

Stara Drukarnia - Apartamenty
Sprzedaż
  • Cena od 297 585 zł
  • Cena za m2 od 10 000 zł
  • Pokoje od 1
  • Powierzchnia od 25,50 m2

Opis inwestycji

STARA DRUKARNIA - APARTAMENTY - Wojska Polskiego 6

Już niebawem w Zielonej Górze w ścisłym centrum miasta powstanie niepowtarzalny apartamentowiec. Dzięki najlepszej lokalizacji, unikatowej architekturze oraz nowoczesnej technologii będzie stanowił wizytówkę naszego pięknego miasta.

Tylko 27 apartamentów - powierzchnia 25,5 m2 - 114,8 m2 wysokość od 2,70 m. Miejsca postojowe w hali garażowej

Wyobraź sobie, że mieszkasz w miejscu, w którego najbliższej okolicy toczy się całe, kulturalno-rozrywkowe życie Zielonej Góry.
Od Starego Rynku dzieli Cię jedna ulica. Wystarczy wyjść na zewnątrz, by znaleźć się w tętniącej życiem części miasta. Znajdują się tutaj liczne restauracje, sklepy oraz siedziby najważniejszych instytucji. Ta unikalna lokalizacja to codziennie zaoszczędzony czas, który możesz wykorzystać dla siebie i swoich bliskich. To wygoda i nieograniczona swoboda w korzystaniu z bogatej oferty centrum miasta bez używania samochodu.

Ponadczasowy design, przemyślane detale, starannie dobrana paleta kolorów i najwyższej jakości materiały - wszystko to sprawi, że Ty i Twoi goście będziecie czuli się wyjątkowo. Nasza dbałość o wysokie standardy wykończenia części wspólnych to nie tylko doznania wizualne, ale przede wszystkim Twój codzienny komfort i jakość życia. Kameralne oświetlenie, zielone tarasy, nowoczesna, cichobieżna winda, czy wkomponowana w architekturę zieleń sprawią, że codzienną drogę z hali garażowej do Twojego apartamentu będziesz pokonywał z przyjemnością. Stara Drukarnia to miejsce, w którym każdy metr kwadratowy wspólnej przestrzeni to wartość dodana, która oddaje wyjątkowy charakter otoczenia i pozostawia po sobie pozytywne wrażenie.

Wyjątkowe apartamenty z antresolami i zielonymi tarasami na dachu to pierwsza taka przestrzeń do życia oraz inwestycji w Zielonej Górze. Budynek został zaprojektowany tak, by przetrwał próbę czasu. Ponadczasowy minimalizm i dbałość o najmniejszy detal w połączeniu z zastosowaniem najlepszych materiałów i nowoczesnych rozwiązań sprawiają, że Stara Drukarnia to nie tylko najlepsze miejsce do życia, ale również idealna lokata na przyszłość.
Gwarantujemy, że inwestycja w nasze apartamenty szybko się zwróci i będzie stanowiła bezpieczną przystań dla Twojego kapitału.

 


Plan osiedla

Stara Drukarnia - Apartamenty

Galeria zdjęć


O deweloperze

Green House Developer sp. z o.o.